Propeller-agy Reely 10583
Gyártó: Reely
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Propeller-agy Reely 10583Propeller-agyA légcsavar meghajtót közvetlenül az elektromotor tengelyére illesztjük fel.Jellemzők: Illik alu középrészekhez/ 8 mm furatú propellerhez.Műszaki adatok: Alka...
Termékazonosító: 11246
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 915 Ft/db)
915 Ft
Propeller-agy
A légcsavar meghajtót közvetlenül az elektromotor tengelyére illesztjük fel.
Jellemzők:
Illik alu középrészekhez/ 8 mm furatú propellerhez.
Műszaki adatok:
Alkalmas motortengely: 2.3 mm · Átmérő: 8 mm
Szállítás tartalma:
Agy · Szorító alátét · Felfogó szerkezet és állítócsavarok.
| Átmérő | 8 mm |
|---|---|
| Alkalmas motortengely | 2.3 mm |
| Tartalom | 1 db |
| Gyártói szám | 10583 |
| Kivitel | 2,3 mm-es motortengelyhez |
| Termék típus | Propeller agy |
| Termékazonosító | 11246 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Reely |
| Cikkszám | 224235 |
| Súly | 9 g |
| Vonalkód | 4016138224238 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.