Tűzőgépek
Rapid Tűzőeszköz Tűzőteljesítmény:50 lap (80 g/m²) Króm 50 lap
Gyártó: Rapid
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Rapid Tűzőeszköz Tűzőteljesítmény:50 lap (80 g/m²) Króm 50 lap
Termékazonosító: 790346
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 15 990 Ft/db)
15 990 Ft
| Szín | Króm |
|---|---|
| Utántöltő technika | Hátultöltő mechanika |
| Tűzés típus | szilárd |
| Tűzés típus | feloldható |
| Tűzőteljesítmény | 50 lap (80 g/m²) |
| Kivitel | 50 lap |
| Bevezetési terület max. mélység | 56 mm |
| Termék típus megjelölés | K1 |
| Szöveges termékmegnevezés | Heftzange K1 |
| Tűzőkapocs típusmegjelölése | 24/6, 24/8+ |
| Termék típus | Tűzőeszköz |
| Termékazonosító | 790346 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Rapid |
| Cikkszám | 336200 |
| Súly | 363 g |
| Vonalkód | 7313465106013 |
Tűzőgépeinkkel professzionális és megbízható dokumentumkötés készíthető. Leitz, C.K., Rapid márkák széles választéka közül megtalálhatod a tökéletes tűzőgépet igényeidhez. Választhatod a hagyományos tűzőgépeket, vagy az egyszerűbb használatú kapocsos tűzőgépeket is, melyek akár 1000 db-ig képesek a papírok összefogására.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.