RAFI Miniatűr nyomógomb zöld
Gyártó: RAFI
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Miniatűr nyomókapcsoló, 24 V/DC/AC, 0,1 ABeépítés középpontos felerősítéssel, M9 x 0,75.Műszaki adatok: Beépítési átmérő: 9.1 mm · Csatlakozó: Forrfülek · Funkciók (kapcsoló/nyomógomb): Nyomó · Gyártói szám: 110107011.0507...
Termékazonosító: 41842
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 2 490 Ft/db)
2 490 Ft
Beépítés középpontos felerősítéssel, M9 x 0,75.
Műszaki adatok:
Beépítési átmérő: 9.1 mm · Csatlakozó: Forrfülek · Funkciók (kapcsoló/nyomógomb): Nyomó · Gyártói szám: 110107011.0507 · Ház/gomb szín: Zöld · Kapcsolási feszültség: 24 V DC/AC · Kapcsolási állások: 1 x KI/(BE) · Kapcsoló/nyomógomb jellemzők: kiemelkedő működtető · Lemezvastagság (max.): 3 mm · Max. kapcsolási áram: 0.1 A · Tartalom: 1 db · Típus: Nyomógomb · Világítás típus: Nincs · Érintkező típus: 1 záró
Figyelem:
A kapcsolási helyzet leírásakor a zárójelben lévő értékek azt jelentik, hogy egy nyomógomb funkcióról van szó.
| Jellemzők | kiemelkedő működtető |
|---|---|
| Ház/gomb szín | Zöld |
| Funkciók | Nyomó |
| Világítás típus | Nincs |
| Kapcsolási állások | 1 x KI/(BE) |
| Érintkező típus | 1 záró |
| Csatlakozó | Forrfülek |
| Kapcsolási feszültség | 24 V DC/AC |
| Max. kapcsolási áram | 0.1 A |
| Beépítési átmérő | 9.1 mm |
| Tartalom | 1 db |
| RoHS konform | Igen |
| Gyártói szám | 110107011.0507 |
| Lemezvastagság (max.) | 3 mm |
| Előlap vastagság | 3 mm |
| Termék típus | Nyomógomb |
| Termékazonosító | 41842 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | RAFI |
| Cikkszám | 705144 |
| Súly | 1.7 g |
| Vonalkód | 2050000224577 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.