Univerzális nyák lemezek
Rademacher WR-Typ 925 Vizsgálópanel IHK irányelv szerint Epoxi (H x Sz) 40 mm x 37 mm 35 µm Tartalom 1 db
Gyártó: Rademacher
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Rademacher WR-Typ 925 Vizsgálópanel IHK irányelv szerint Epoxi (H x Sz) 40 mm x 37 mm 35 µm Tartalom 1 db
Termékazonosító: 869082
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 1 990 Ft/db)
1 990 Ft
| Jellemzők | IHK irányelv szerint |
|---|---|
| Kivitel | kétoldalas |
| Anyag | Epoxi |
| Hossz | 40 mm |
| Szélesség | 37 mm |
| Méret | (H x Sz) 40 mm x 37 mm |
| Vörösréz bevonat | 35 µm |
| Lyuk átmérő | 1 mm |
| Anyagvastagság | 1.5 mm |
| Tartalom | 1 db |
| Gyártói szám | WR-Typ 925 |
| Termék típus | Vizsgálópanel |
| Termékazonosító | 869082 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Rademacher |
| Cikkszám | 527334 |
| Súly | 6 g |
| Vonalkód | 4031909009920 |
Kísérleti projektekhez és prototípusok elkészítéséhez szükséges univerzális nyák lapjainkat itt találja. A TRU COMPONENTS és Rademacher márkák kínálatából válogathat kis- és nagy méretű lapokat, forrasztócsík raszterrel vagy más funkciókkal ellátva. A Kisérleti nyáklap 100 x 160 mm, a Kisérleti nyákpanel 79,1 x 51,1 mm és a Kisérleti nyákpanel 76,5 x 46,5 mm csak néhány példa a széles választékból.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.