Univerzális nyák lemezek
Rademacher VK C-931-EP Kísérletező panel Epoxi (H x Sz) 160 mm x 100 mm 35 µm Raszterméret 2.54 mm Tartalom 1 db
Gyártó: Rademacher
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Rademacher VK C-931-EP Kísérletező panel Epoxi (H x Sz) 160 mm x 100 mm 35 µm Raszterméret 2.54 mm Tartalom 1 db
Termékazonosító: 849379
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 3 190 Ft/db)
3 190 Ft
| Anyag | Epoxi |
|---|---|
| Hossz | 160 mm |
| Szélesség | 100 mm |
| RM | 2.54 mm |
| Dugaszsor raszter | 5.08 mm |
| Méret | (H x Sz) 160 mm x 100 mm |
| Vezetők száma | 37 |
| Vörösréz bevonat | 35 µm |
| Lyuk átmérő | 1 mm |
| Anyagvastagság | 1.5 mm |
| Tartalom | 1 db |
| Gyártói szám | VK C-931-EP |
| Termék típus | Kísérletező panel |
| Termékazonosító | 849379 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Rademacher |
| Cikkszám | 1221743 |
| Súly | 42 g |
| Vonalkód | 4031909020642 |
Kísérleti projektekhez és prototípusok elkészítéséhez szükséges univerzális nyák lapjainkat itt találja. A TRU COMPONENTS és Rademacher márkák kínálatából válogathat kis- és nagy méretű lapokat, forrasztócsík raszterrel vagy más funkciókkal ellátva. A Kisérleti nyáklap 100 x 160 mm, a Kisérleti nyákpanel 79,1 x 51,1 mm és a Kisérleti nyákpanel 76,5 x 46,5 mm csak néhány példa a széles választékból.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.