Ultrahang érzékelők
QuickCool QUS-25GL-1660 Ultrahangos rezgőtárcsa 1 db 48 V/AC (Ø) 25 mm
Gyártó: QuickCool
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
QuickCool QUS-25GL-1660 Ultrahangos rezgőtárcsa 1 db 48 V/AC (Ø) 25 mm
Termékazonosító: 849235
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 3 690 Ft/db)
3 690 Ft
| Gyártói szám | QUS-25GL-1660 |
|---|---|
| Üzemi feszültség | 48 V/AC |
| Tartalom | 1 db |
| Átmérő | 25 mm |
| Méret | (Ø) 25 mm |
| RoHS konform | Igen |
| Termék típus | Ultrahangos rezgőtárcsa |
| Termékazonosító | 849235 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | QuickCool |
| Cikkszám | 1216693 |
| Súly | 7.5 g |
| Vonalkód | 2050002357990 |
Az ultrahang érzékelők segítségével távolságot és tárgyakat mérhetünk. Használatuk széles körű, építőiparban, automatizálásban, robotikában egyaránt megtalálhatóak. A Pepperl & Fuchs és QuickCool márkák kínálatából kiválaszthatja a számára legmegfelelőbb ultrahang érzékelőt, legyen az rezgőtárcsa vagy reflexiós szkenner.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.