Gázégő, konyhai karamellizáló pisztoly, Proxxon MFB/E 28146
Gyártó: Proxxon Micromot
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Gázégő Microflam MFB/EEgyenletes és finom lángformaPiezo gyújtássalNormál butángáz töltetHasználható forrasztáshoz, kiforrasztáshoz, keményforrasztáshoz, melegítéshez, beégetéshez, horganyzáshoz. Ideális a modellezők, fogtechn...
Termékazonosító: 52959
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 20 990 Ft/db)
20 990 Ft
Egyenletes és finom lángforma
Piezo gyújtással
Normál butángáz töltet
Használható forrasztáshoz, kiforrasztáshoz, keményforrasztáshoz, melegítéshez, beégetéshez, horganyzáshoz. Ideális a modellezők, fogtechnikai laboratóriumok, elektronikus barkácsolók számára, továbbá viasz- és hobby munkákhoz (Tiffany), ékszerkészítéshez. Egymástól függetlenül beszabályozható gáz- és levegőmennyiséggel egyenletes és finom láng-formát és 1300°C-ig terjedő hőmérsékletet lehet beállítani. Utántöltése hagyományos öngyújtó-butángázpalackból. Elektronikus piezó gyújtású.
Jellemzők:
Levehető talp
Műszaki adatok:
Forrasztópáka jellemzők: Piezo gyújtóval · Gáztartalom: 50 ml · Hőmérséklet (max.): 1200 °C · Súly: 250 g · Termék típus: Gázégő · Üzemidő (max.): 60 perc
Figyelem:
Gáztöltés nélkül szállítjuk.
| Hőmérséklet (max.) | 1200 °C |
|---|---|
| Gáztartalom | 50 ml |
| Súly | 250 g |
| Jellemzők | Piezo gyújtóval |
| Üzemidő (max.) | 60 perc |
| Üzemidő | 2 óra |
| Termék típus | Gázégő |
| Termékazonosító | 52959 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Proxxon Micromot |
| Cikkszám | 828688 |
| Súly | 230 g |
| Vonalkód | 4006274281462 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.