Proxxon Micromot 10részes polírozó készlet 2,35mm tengellyel
Gyártó: Proxxon Micromot
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
10db-os Komplett polírozó készletJellemzők: Fém, üveg, nemesfém, porcelán és műanyag polírozásához. Műszaki adatok: Méret, hossz: 44 mm · Szár átmérő: 2,35 mmSzállítás tartalma: Tokmányméret Ø...
Termékazonosító: 51988
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 7 890 Ft/db)
7 890 Ft
Jellemzők:
Fém, üveg, nemesfém, porcelán és műanyag polírozásához.
Műszaki adatok:
Méret, hossz: 44 mm · Szár átmérő: 2,35 mm
Szállítás tartalma:
Tokmányméret Ø 2,35 x 44 mm · 1 sorozat filc polírstift (hengeres, kúpos, gömbölyű) · 1 sorozat szilikon polírstift (puskagolyó, henger és tárcsa) · Pamut polírkorongok · Szarvasbőr fényezőtárcsa · Polírozó paszta.
| Hossz | 44 mm |
|---|---|
| Szár átmérő | 2,35 mm |
| Termékazonosító | 51988 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Proxxon Micromot |
| Cikkszám | 823860 |
| Súly | 71 g |
| Vonalkód | 4006274282858 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.