PROXXON Micromot 28620 110/P flexibilis tengely Proxxon kisgépekhez
Gyártó: Proxxon Micromot
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Flexibilis tengely 110/P3 helyen golyóscsapágyazvaHossz: 1 mBefogó tokmányokA nagy flexibilitású profi tengely illik minden MICROMOT kis fúrógéphez. Még a legkisebb szárat is abszolút központosan lehet vele befogni. Többé nem...
Termékazonosító: 50090
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 15 990 Ft/db)
15 990 Ft
3 helyen golyóscsapágyazva
Hossz: 1 m
Befogó tokmányok
A nagy flexibilitású profi tengely illik minden MICROMOT kis fúrógéphez. Még a legkisebb szárat is abszolút központosan lehet vele befogni. Többé nem zörögnek és ütnek a behelyezett szerszámok.
Jellemzők:
Alu szerszám befogó két helyen golyóscsapágyazott, csiszolt acéltengellyel · Golyóscsapágyazott szár-vég, gépoldali · Igen flexibilis benne a meghajtó szál (lélek).
Műszaki adatok:
Fordulatszám tartomány: Max. 35000 rpm · Méret, hossz: 1 m · Szorítófogó átmérő: 1.0/1,5/2,0/2.4/3.0/3.2 mm · További műszaki adatok: Szár Ø 3 mm · Menet: M8 x 0,75 · Típus: 110/P
Szállítás tartalma:
Flexibilis tengely,6 db MICROMOT acél befogó pofával
| Hossz | 1 m |
|---|---|
| Fordulatszám tartomány | Max. 35000 fordulat/perc |
| Típus | 110/P |
| Szorítófogó átmérő | 1.0/1,5/2,0/2.4/3.0/3.2 mm |
| Termék típus | Hajlékony tengely |
| Termékazonosító | 50090 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Proxxon Micromot |
| Cikkszám | 813204 |
| Súly | 268 g |
| Vonalkód | 4006274286207 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.