Proxxon Micromot 38mm átmérőjű gyémántbevonatú vágókorong
Gyártó: Proxxon Micromot
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Gyémántbevonatú vágókorongØ 38 mm0,6 mm vastagKülönösen kemény anyagok vágására.Műszaki adatok: Anyag: Gyémánt bevonattal · Anyagmegfelelőség: Porcelán, kerámia, műanyag, üvegszálas lapok, fémek és epoxid nyomta...
Termékazonosító: 49796
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 3 390 Ft/db)
3 390 Ft
Ø 38 mm
0,6 mm vastag
Különösen kemény anyagok vágására.
Műszaki adatok:
Anyag: Gyémánt bevonattal · Anyagmegfelelőség: Porcelán, kerámia, műanyag, üvegszálas lapok, fémek és epoxid nyomtatott áramköri lapok vágására alkalmas · Szerszámtartó Ø: 2,35 mm · Szár átmérő: 2,35 mm · Vastagság: 0.6 mm · Átmérő: 38 mm
| Vastagság | 0.6 mm |
|---|---|
| Méret | (Ø) 38 mm |
| Átmérő | 38 mm |
| Anyag | Gyémánt bevonattal |
| Szár átmérő | 2,35 mm |
| Szerszámtartó Ø | 2,35 mm |
| Anyagmegfelelőség | Porcelán, kerámia, műanyag, üvegszálas lapok, fémek és epoxid nyomtatott áramköri lapok vágására alkalmas |
| Termékazonosító | 49796 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Proxxon Micromot |
| Cikkszám | 812142 |
| Súly | 8.4 g |
| Vonalkód | 4006274288423 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.