Proxxon Micromot 28608 FMZ asztallaphoz felfogatható, felcsavarozható gömbcsuklós finommechanikai satu
Gyártó: Proxxon Micromot
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Finommechanikai satu, FMZA rögzíthető gömbcsuklóval bármilyen irányba beállíthatóMéret: 185 x 158 x 80 mm75 mm-es szorítópofaSatu nyomással öntött cinkMunkadarabok és gépek gyors és biztos rögzítéséhez max. 60 mm vastagság...
Termékazonosító: 49691
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 21 990 Ft/db)
21 990 Ft
A rögzíthető gömbcsuklóval bármilyen irányba beállítható
Méret: 185 x 158 x 80 mm
75 mm-es szorítópofa
Satu nyomással öntött cink
Munkadarabok és gépek gyors és biztos rögzítéséhez max. 60 mm vastagságú munkalapokra és munkapadokra. A rögzíthető gömbcsuklóval bármilyen irányba (még lefelé is) beállítható.
Jellemzők:
75 mm-es szorítópofák · kényes munkadarabok befogásához műanyag bevonattal van ellátva.
Műszaki adatok:
Anyag: Cink öntvény · Méret, hossz: 185 mm · Méret, magasság: 80 mm · Méret, szélesség: 158 mm · Pofa szélesség: 75 mm · Szortási szélesség (max.): 70 mm · Súly: 1.6 kg
| Jellemzők | Gömbcsuklóval |
|---|---|
| Jellemzők | Asztali szorítóval |
| Pofa szélesség | 75 mm |
| Szorítási szélesség (max.) | 70 mm |
| Anyag | Cink öntvény |
| Hossz | 185 mm |
| Szélesség | 158 mm |
| Magasság | 80 mm |
| Méret | (H x Sz x Ma) 185 x 158 x 80 mm |
| Súly | 1.6 kg |
| Termék típus | Satu |
| Termékazonosító | 49691 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Proxxon Micromot |
| Cikkszám | 811869 |
| Súly | 2.13 kg |
| Vonalkód | 4006274286085 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.