Proxxon Micromot 11db-os forgófejes csiszoló készlet
Gyártó: Proxxon Micromot
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Forgófej készlet csiszolószalaghoz, 11 részesIdeális felületek és formák csiszolásához.Műszaki adatok: Anyagmegfelelőség: Acél, fémek, műanyag, bőr, fa megmunkálásához. V2A acél előcsiszolásához, hegesztési helyek, alumíniu...
Termékazonosító: 49252
Mennyiségi egység: 1 készlet (Egységár: 3 090 Ft/készlet)
3 090 Ft
Ideális felületek és formák csiszolásához.
Műszaki adatok:
Anyagmegfelelőség: Acél, fémek, műanyag, bőr, fa megmunkálásához. V2A acél előcsiszolásához, hegesztési helyek, alumíniumöntés, felületek és formák csiszolásához. · Méret, hossz: 10 mm · Szemcsézés: 150 · Szár átmérő: 3 mm · Átmérő: 8 mm
Szállítás tartalma:
10 db csiszolókorong 150-es szemcseméret,nyél.
| Átmérő | 10 mm |
|---|---|
| Hossz | 10 mm |
| Szemcsézés | 150 |
| Szár átmérő | 3 mm |
| Anyagmegfelelőség | Acél, fémek, műanyag, bőr, fa megmunkálásához. V2A acél előcsiszolásához, hegesztési helyek, alumíniumöntés, felületek és formák csiszolásához. |
| Termékazonosító | 49252 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Proxxon Micromot |
| Cikkszám | 805785 |
| Súly | 10 g |
| Vonalkód | 4006274289802 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.