Proxxon Micromot 11db-os szilícium karbid csiszoló korong készlet, köszörűkő készlet
Gyártó: Proxxon Micromot
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Csiszolókorongok, szilíciumkarbid 11 részes Keményfémek, nagyszilárdságú acélötvözetek, kemény öntvények, szürkeöntvények, kő, üveg, porcelán, kerámia és nemesfémek csiszolásához.Műszaki adatok: Anyag: Szilíciumkarbid · Csi...
Termékazonosító: 49147
Mennyiségi egység: 1 készlet (Egységár: 2 290 Ft/készlet)
2 290 Ft
Keményfémek, nagyszilárdságú acélötvözetek, kemény öntvények, szürkeöntvények, kő, üveg, porcelán, kerámia és nemesfémek csiszolásához.
Műszaki adatok:
Anyag: Szilíciumkarbid · Csiszolófelület: Ø 22 x 3 mm · Szár átmérő: 2,35 mm
Szállítás tartalma:
10 db Szilíciumkarbid csiszolókorong,Szerszámnyél 2,35 x 44 mm.
| Anyag | Szilíciumkarbid |
|---|---|
| Szár átmérő | 2,35 mm |
| Csiszolófelület | Ø 22 x 3 mm |
| Termékazonosító | 49147 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Proxxon Micromot |
| Cikkszám | 801593 |
| Súly | 35 g |
| Vonalkód | 4006274283046 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.