Proxxon Micromot 28222 2db 1,8mm átmérőjű gyémánt bevonatú, gömbfejű csiszolóstift, gravírozó stift
Gyártó: Proxxon Micromot
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Gyémántbevonatú csiszolóstift, 2 részesKemény anyagok (acél, - króm-kobalt ötvözet is - üveg, kerámia, porcelán, műanyag) csiszolására és gravírozására.Jellemzők: Egyenletes gyémántbevonat · rozsdamentes acél profilok és ny...
Termékazonosító: 49144
Mennyiségi egység: 1 készlet (Egységár: 1 690 Ft/készlet)
1 690 Ft
Kemény anyagok (acél, - króm-kobalt ötvözet is - üveg, kerámia, porcelán, műanyag) csiszolására és gravírozására.
Jellemzők:
Egyenletes gyémántbevonat · rozsdamentes acél profilok és nyelek · ipari, illetve fogtechnikai minőség.
Műszaki adatok:
Anyag: Rozsdamentes acél gyémántbevonattal. · Anyagmegfelelőség: Kemény anyagok (acél, - króm-kobalt ötvözet is - üveg, kerámia, porcelán, műanyag) csiszolására és gravírozására. · Fejforma: golyó · Szár átmérő: 2.35 mm · Átmérő: 1.8 mm
| Átmérő | 1.8 mm |
|---|---|
| Anyag | Nemesacél |
| Anyag | Rozsdamentes acél gyémántbevonattal. |
| Szár átmérő | 2.35 mm |
| Fejforma | golyó |
| Anyagmegfelelőség | Kemény anyagok (acél, - króm-kobalt ötvözet is - üveg, kerámia, porcelán, műanyag) csiszolására és gravírozására. |
| Termékazonosító | 49144 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Proxxon Micromot |
| Cikkszám | 801488 |
| Súly | 7 g |
| Vonalkód | 4006274282223 |
1 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.