Proxxon Micromot 2db elasztikus, gumírozott, kisgépekbe rakható polírozó henger, gumis polírozó fej
Gyártó: Proxxon Micromot
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
2 darabos elasztikus polírozó henger készlet.Speciálisan nemesfémek, arany, fehérarany, ezüst megmunkálására, továbbá szerszámkészítési, műanyag szerszám készítési és finommechanikai munkákra alkalmas.Műszaki adatok: Anyag:...
Termékazonosító: 49139
Mennyiségi egység: 2 db / készlet (Egységár: 1 445 Ft/db)
2 890 Ft
Speciálisan nemesfémek, arany, fehérarany, ezüst megmunkálására, továbbá szerszámkészítési, műanyag szerszám készítési és finommechanikai munkákra alkalmas.
Műszaki adatok:
Anyag: Szilícium karbid · Csiszolófelület: Ø 14 x 12 mm · Szár átmérő: 2.35 mm
Szállítás tartalma:
2 polírozó henger ellenálló elasztikus kötőanyagba ágyazva (nem gumi).
| Anyag | Szilícium karbid |
|---|---|
| Szár átmérő | 2.35 mm |
| Csiszolófelület | Ø 14 x 12 mm |
| Termékazonosító | 49139 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Proxxon Micromot |
| Cikkszám | 801402 |
| Súly | 14.5 g |
| Vonalkód | 4006274282957 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Minden rendben zajlott és gyorsan megérkezett az árú!
securion –