Proxxon Micromot 28982 11db-os gumírozott fejű, kisgépekbe rakható csiszolókorong készlet
Gyártó: Proxxon Micromot
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Proxxon Micromot 28982 11db-os gumírozott fejű, kisgépekbe rakható csiszolókorong készletCsiszolókorong készlet, gumi, 11 részesFa és fém simításához és polirozásához.Jellemzők: Nagy flexibilitású korongok · bevulka...
Termékazonosító: 49138
Mennyiségi egység: 1 készlet (Egységár: 2 090 Ft/készlet)
2 090 Ft
Csiszolókorong készlet, gumi, 11 részes
Fa és fém simításához és polirozásához.
Jellemzők:
Nagy flexibilitású korongok · bevulkanizált nyéllel.
Szállítás tartalma:
5 db K120 és 5 db K150 csiszolókorong.
| Szemcsézés | 120 |
|---|---|
| Szemcsézés | 150 |
| Szár átmérő | 3 mm |
| Csiszolófelület | Ø 18 mm |
| Termékazonosító | 49138 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Proxxon Micromot |
| Cikkszám | 801291 |
| Súly | 9.9 g |
| Vonalkód | 4006274289826 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Köszönöm! Egy kicsit lassan bár, de minden rendben zajlott. Korrekt, megbízható partner. Másoknak is ajánlom.
czabus1 –