Proxxon Micromot 11db-os vágótárcsa készlet, kisgépekbe rakható 22mm átmérőjű vágókorong készlet
Gyártó: Proxxon Micromot
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Vágókorong készlet, 11 részesØ 22 mm0,7 mm vastagMűszaki adatok: Anyagmegfelelőség: Műgyanta kötésű anyagból, fém (acél is), műanyag és fa vágására. · Belső Ø: 1,8 mm · Szerszámtartó Ø: 2,35 mm · Tartalom: 1 készlet · V...
Termékazonosító: 49136
Mennyiségi egység: 1 készlet (Egységár: 1 390 Ft/készlet)
1 390 Ft
Ø 22 mm
0,7 mm vastag
Műszaki adatok:
Anyagmegfelelőség: Műgyanta kötésű anyagból, fém (acél is), műanyag és fa vágására. · Belső Ø: 1,8 mm · Szerszámtartó Ø: 2,35 mm · Tartalom: 1 készlet · Vastagság: 0.7 mm · Átmérő: 22 mm
Szállítás tartalma:
10 db tárcsa Ø 22 x 0,7 mm, 1,8 mm-es furattal · ,1 db felfogó nyél, 2,35 x 44 mm.
| Tartalom | 1 készlet |
|---|---|
| Átmérő | 22 mm |
| Furat átmérő | 1.8 mm |
| Vastagság | 0.7 mm |
| Anyag alkalmasság | NE fémek |
| Anyag alkalmasság | Acél |
| Anyag alkalmasság | Nemesacél |
| Anyag alkalmasság | Műanyag |
| Anyag alkalmasság | Fa |
| Méret | (Ø) 22 mm |
| Anyagmegfelelőség | Műgyanta kötésű anyagból, fém (acél is), műanyag és fa vágására. |
| Termék típus | Vágótárcsa, egyenes |
| Termékazonosító | 49136 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Proxxon Micromot |
| Cikkszám | 801275 |
| Súly | 13 g |
| Vonalkód | 4006274288102 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.