Proxxon Micromot 5db-os acél drótkefe készlet kisgépekhez
Gyártó: Proxxon Micromot
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Kefekészlet, 5 részesFémek, nemesfémek, műanyag és fa tisztítására és polírozására.Műszaki adatok: Kefetípus: Acéldrót · KefeØ: Ø: 22 mm · Szár átmérő: 2.35 mm · Tartalom: 1 készletSzállítás tartalma: 5 d...
Termékazonosító: 49064
Mennyiségi egység: 5 db / készlet (Egységár: 958 Ft/db)
4 790 Ft
Fémek, nemesfémek, műanyag és fa tisztítására és polírozására.
Műszaki adatok:
Kefetípus: Acéldrót · KefeØ: Ø: 22 mm · Szár átmérő: 2.35 mm · Tartalom: 1 készlet
Szállítás tartalma:
5 db körkefe Ø: 22 mm,tartó nyél 2,35 x 44 mm.
| Tartalom | 1 készlet |
|---|---|
| Átmérő | 22 mm |
| Hossz | 44 mm |
| Szár átmérő | 2.35 mm |
| KefeØ | Ø: 22 mm |
| Szár átmérő | 2.35 mm |
| Kefetípus | Acéldrót |
| Termék típus | Kerek kefe készlet |
| Termékazonosító | 49064 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Proxxon Micromot |
| Cikkszám | 800135 |
| Súly | 16 g |
| Vonalkód | 4006274289529 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.