Kerek formájú réz csiszoló korong készlet, 5 db-os, drót korong, kefe Ø 22 mm/nyél Ø 2,35 mm, Proxxon Micromot 28 962
Gyártó: Proxxon Micromot
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Kerek formájú réz csiszoló korong készlet, 5 db-os, drót korong, kefe Ø 22 mm/nyél Ø 2,35 mm, Proxxon Micromot 28 962
Termékazonosító: 49046
Mennyiségi egység: 5 db / készlet (Egységár: 898 Ft/db)
4 490 Ft
Fém és kő rozsdátlanításához és tisztításához. Forrasztási és hegesztési munkák előkészítéséhez.
Műszaki adatok:
Tartalom: 1 készlet
| Tartalom | 1 készlet |
|---|---|
| KefeØ | Ø 22 mm |
| Szár átmérő | 2,35 mm |
| Kefetípus | Acéldrót sárgaréz bevonattal |
| Termékazonosító | 49046 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Proxxon Micromot |
| Cikkszám | 800099 |
| Súly | 18 g |
| Vonalkód | 4006274289628 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Remek partner ++++++++++
weektorio –
Megbízható, gyors eladó, szép termékkel. Köszönöm.
basszus75 –
Minden rendben, köszönöm szépen.
szabbez –
Minden renden volt! Ajánlom!
papapo –
Minden rendben ment, ajánlom! +++++
Prága –