Többfunkciós szerszámgépek
Proxxon Micromot MICROMOT 230/E 28440 Többfunkciós szerszám 80 W
Gyártó: Proxxon Micromot
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Proxxon Micromot MICROMOT 230/E 28440 Többfunkciós szerszám 80 W
Termékazonosító: 853934
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 40 990 Ft/db)
40 990 Ft
undefinedTechnical specifications:
Collet diameter: 1/1.5/2/2.4/3/3.2 mm · Product net weight: 270 g
Collet diameter: 1/1.5/2/2.4/3/3.2 mm · Product net weight: 270 g
| Teljesítmény | 80 W |
|---|---|
| Üresjárati fordulatszám | 6000 - 20000 fordulat/perc |
| Tokmány átmérő | 1 mm |
| Tokmány átmérő | 1.5 mm |
| Tokmány átmérő | 2 mm |
| Tokmány átmérő | 2.4 mm |
| Tokmány átmérő | 3 mm |
| Tokmány átmérő | 3.2 mm |
| Szerszámbefogó | Szorítófogó |
| Üzemi feszültség | 230 V |
| Súly | 270 g |
| Teljesítmény | 80 W |
| Fordulatszám tartomány | 6000 - 20000 fordulat/perc |
| Típus | MICROMOT 230 / E |
| Üzemi feszültség | 230 V |
| Termék típus | Többfunkciós szerszám |
| Termékazonosító | 853934 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Proxxon Micromot |
| Cikkszám | 1423959 |
| Súly | 630 g |
| Vonalkód | 4006274284401 |
Többfunkciós szerszámgépek kategóriánkban megtalálhatók a Proxxon Micromot, Bosch Professional, Fein, Dremel és Makita márkák által gyártott kiváló minőségű gépek. Ezek az eszközök többféle feladat elvégzésére alkalmasak: fúrás, csiszolás, marás és gravírozás. Válasszon a 3000-15 Dremel többfunkciós fúrógépből vagy a 34 részes fúrógép, csiszológép és marógép készletből, ha egy praktikus megoldást keres.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.