Profi Cook WKS 1190 Vízforraló Zsinór nélküli Üveg , Nemesacél
Gyártó: Profi Cook
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
ProfiCook PC-WKS 1190 G Öt színű, hőmérséklettől függő víztartály világítás1,7 liter max. űrtartalomEltakart nemesacél fűtőelemEz a szöveg gépi fordítással készült.Jellemzők: Üveg / rozsdamentes acél ház Bázisál...
Termékazonosító: 979429
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 13 990 Ft/db)
13 990 Ft
Öt színű, hőmérséklettől függő víztartály világítás
1,7 liter max. űrtartalom
Eltakart nemesacél fűtőelem
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Jellemzők: Üveg / rozsdamentes acél ház Bázisállomás kábel visszatekercseléssel (rozsdamentes acél burkolat) Akár 1,7 liter töltőmennyiség Egykezes működtetés - Önzáró töltőnyílás a fedélben Könnyű kezelhetőség a vezeték nélküli technológiának és a 360 ° -os elforgatható dugaszcsatlakozásnak köszönhetően 5 színű, hőmérséklettől függő víztartály világítás (50 ° C, 70 ° C, 80 °) C, 90 ° C és 100 ° C) Rejtett rozsdamentes acél fűtőelem Automatikus és kézi leállítás Vízszintjelző Hőálló biztonsági üvegből készült víztartály Szárazság / túlmelegedés elleni védelem 220–240 V, 50/60 Hz, 1850–2200 W.
Műszaki adatok: Anyag: Nemesacél, Üveg · Gyártói szín: Üveg , Nemesacél · Méret, hossz: 165 mm · Méret, magasság: 245 mm · Méret, szélesség: 215 mm · Súly: 1520 · Tartalom: 1.7 l · Teljesítmény: 2200 W · További műszaki adatok: 220–240 V, 50/60 Hz, 2200 W
| Tartalom | 1.7 l |
|---|---|
| Teljesítmény | 2200 W |
| Jellemzők | Zsinór nélküli |
| Szín | Üveg |
| Szín | Nemesacél |
| Magasság | 245 mm |
| Hossz | 165 mm |
| Szélesség | 215 mm |
| Anyag | Nemesacél |
| Anyag | Üveg |
| Teljesítmény | 2200 W |
| Súly | 1520 |
| Termék típus | Vízforraló |
| Termékazonosító | 979429 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Profi Cook |
| Cikkszám | 2252840 |
| Súly | 1.475 kg |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.










Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.