Szivargyújtó aljzat, beépíthető, felszerelhető 12/24V max.20A-ig ProCar 67614001
Gyártó: ProCar
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Power dugaszoló aljzatHasználható autóban, vagy kamionbanEgyszerű szerelésÜzemi feszültség: 12/24VAz autóban, csónakban, vagy a karavánban kiegészítő berendezések működtetéséhez. Szerelése egyszerű, fedéllel ellátva. Termékazonosító: 55216 Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 3 890 Ft/db)
3 890 Ft
Használható autóban, vagy kamionban
Egyszerű szerelés
Üzemi feszültség: 12/24V
Az autóban, csónakban, vagy a karavánban kiegészítő berendezések működtetéséhez. Szerelése egyszerű, fedéllel ellátva.
Műszaki adatok:
Csatlakozási mód: 6,3 mm-es laposdugó · Kivitel: Power dugaszoló aljzat · Terhelhetőség max.: 20 A · Üzemi feszültség: 12/24 V
| Kivitel | Power dugaszoló aljzat |
|---|---|
| Csatlakozó | 6,3 mm-es laposdugó |
| Üzemi feszültség | 12 V |
| Üzemi feszültség | 24 V |
| Terhelhetőség max. | 20 A |
| Alkalmas | Szivargyújtó csatlakozó dugaszoló |
| Kivitel | Beépíthető |
| Belső Ø | 21 mm |
| Termékazonosító | 55216 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | ProCar |
| Cikkszám | 853613 |
| Súly | 64 g |
| Vonalkód | 4019524000478 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.