Szivargyújtó elosztó, 2 részes lengő aljzattal 12/24V max.16A ProCar 67889200
Gyártó: ProCar
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
2 részes elosztó1-ből 2Normál- és szivargyújtó aljhozKettő, a gépkocsi hálózatáról működtethető szivargyújtó csatlakozóval rendelkező fogyasztó csatlakoztatására. A biztonsági univerzális dugó levehető hüvellyel csatlakoztatható f...
Termékazonosító: 55104
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 6 790 Ft/db)
6 790 Ft
1-ből 2
Normál- és szivargyújtó aljhoz
Kettő, a gépkocsi hálózatáról működtethető szivargyújtó csatlakozóval rendelkező fogyasztó csatlakoztatására. A biztonsági univerzális dugó levehető hüvellyel csatlakoztatható fedélzeti- és szivargyújtó csatlakozó dugaljra is.
Műszaki adatok:
Kivitel: Elosztó · Terhelhetőség max.: 16 A · Üzemi feszültség: 12 - 24 V/DC
| Szivargyújtó csatlakozók száma | 2 x |
|---|---|
| Kimenet | Csatlakozó aljzat |
| Terhelhetőség max. | 16 A |
| Üzemi feszültség | 12 V |
| Üzemi feszültség | 24 V |
| Bemenet | Szivargyújtó csatlakozó dugó |
| Bemenet | Szabvány dugó |
| Belső Ø | 21 mm |
| Alkalmas | Szivargyújtó csatlakozóaljzat és normál dugalj |
| Jellemzők | Biztosítékkal |
| Kivitel | Univerzális biztonsági dugó 2 db szivargyújtó <br>dugaljhoz |
| Kivitel | Elosztó |
| Termék típus | Szivargyújtó elosztó |
| Termékazonosító | 55104 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | ProCar |
| Cikkszám | 852877 |
| Súly | 110 g |
| Vonalkód | 4019524000362 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Ajánlom, korrekt partner!
szdanika –