Szivargyújtó dugó, átalakító adapter 12/24V max. 16A ProCar 67882901
Gyártó: ProCar
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Adapterdugó Ezzel a nagyok beleillenek a kicsikbeA csatlakozó lehetővé teszi a szivargyújtó csatlakozóval rendelkező készülékek működtetését normál dugaljról.Műszaki adatok: Kivitel: Adapter · Terhelhetőség max.: 16...
Termékazonosító: 55054
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 4 490 Ft/db)
4 490 Ft
Ezzel a nagyok beleillenek a kicsikbe
A csatlakozó lehetővé teszi a szivargyújtó csatlakozóval rendelkező készülékek működtetését normál dugaljról.
Műszaki adatok:
Kivitel: Adapter · Terhelhetőség max.: 16 A · Üzemi feszültség: 12 vagy 24 V/DC
| Kivitel | Adapter |
|---|---|
| Üzemi feszültség | 12 vagy 24 V/DC |
| Terhelhetőség max. | 16 A |
| Alkalmas | Szivargyújtó adapter- normáknak megfelelő |
| Kivitel | Normál dugó szivargyújtó csatlakozóaljra |
| Belső Ø | 21 mm |
| Termékazonosító | 55054 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | ProCar |
| Cikkszám | 852633 |
| Súly | 49 g |
| Vonalkód | 4019524000393 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Minden rendben ment,köszönöm!
drbardoczi –