Szivargyújtó dugó, szerelhető 12V/24V-os gépkocsi csatlakozó max.15A ProCar 53005004
Gyártó: ProCar
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Szabvány dugó 15 ASzerelhetőDIN ISO 4165Csavaros érintkezőkkel.Műszaki adatok: Csatlakozási mód: Csavaros érintkezők · Kivitel: Dugó · Terhelhetőség max.: 15 A · Üzemi feszültség: 12 vagy 24 V/DC...
Termékazonosító: 55019
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 2 690 Ft/db)
2 690 Ft
Szerelhető
DIN ISO 4165
Csavaros érintkezőkkel.
Műszaki adatok:
Csatlakozási mód: Csavaros érintkezők · Kivitel: Dugó · Terhelhetőség max.: 15 A · Üzemi feszültség: 12 vagy 24 V/DC
| Kivitel | Dugó |
|---|---|
| Csatlakozó | Csavaros érintkezők |
| Üzemi feszültség | 12 vagy 24 V/DC |
| Terhelhetőség max. | 15 A |
| Alkalmas | szabvány dugaljhoz. |
| Kivitel | Szabvány dugó |
| Termékazonosító | 55019 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | ProCar |
| Cikkszám | 852409 |
| Súly | 36 g |
| Vonalkód | 4019524000317 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Nagyon korrekt , segítőkész , megbízható eladó !!! Szívesen ajánlom másoknak is !!! ++++++++++
cseresznyes –