Szivargyújtó dugó, szerelhető 12V/24V-os gépkocsi csatlakozó max.8A ProCar 67751501
Gyártó: ProCar
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Szabvány dugó 8ADIN ISO 4165Csavaros érintkezőkkel, különböző 8 készülékek csatlakoztatására. 12 – 24 V minden DIN ISO 4165 szabványos dugaljhoz illik.Műszaki adatok: Csatlakozási mód: forrasztási kontaktusok · Kiv...
Termékazonosító: 55018
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 1 690 Ft/db)
1 690 Ft
DIN ISO 4165
Csavaros érintkezőkkel, különböző 8 készülékek csatlakoztatására. 12 – 24 V minden DIN ISO 4165 szabványos dugaljhoz illik.
Műszaki adatok:
Csatlakozási mód: forrasztási kontaktusok · Kivitel: Dugó · Terhelhetőség max.: 8 A · Üzemi feszültség: 12 vagy 24 V/DC
| Kivitel | Dugó |
|---|---|
| Csatlakozó | forrasztási kontaktusok |
| Üzemi feszültség | 12 vagy 24 V/DC |
| Terhelhetőség max. | 8 A |
| Alkalmas | szabvány dugaljhoz. |
| Kivitel | Szabvány dugó |
| Termékazonosító | 55018 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | ProCar |
| Cikkszám | 852408 |
| Súly | 31 g |
| Vonalkód | 4019524000300 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.