Szivargyújtó dugó, csatlakozó 12/24V 8A-es biztosítékkal ProCar 851809
Gyártó: ProCar
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Biztonsági univerzális csatlakozódugókSzivargyújtó csatlakozóaljzathoz és normál dugaljhozCsavaros érintkezővel, csavarozható kihúzásgátlóval. Bajonettzáras, rögzíthető kiegyenlítő hüvellyel. Beépített, cserélhető finombiztosítékkal....
Termékazonosító: 54927
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 2 390 Ft/db)
2 390 Ft
Szivargyújtó csatlakozóaljzathoz és normál dugaljhoz
Csavaros érintkezővel, csavarozható kihúzásgátlóval. Bajonettzáras, rögzíthető kiegyenlítő hüvellyel. Beépített, cserélhető finombiztosítékkal. Szivargyújtóhoz vagy normál dugaljhoz csatlakoztatható.
Műszaki adatok:
Csatlakozási mód: Csavaros érintkezők · Kivitel: Dugó · Terhelhetőség max.: 8 A · Üzemi feszültség: 12 - 24 V/DC
| Kivitel | Dugó |
|---|---|
| Üzemi feszültség | 12 V |
| Üzemi feszültség | 24 V |
| Terhelhetőség max. | 8 A |
| Alkalmas | Szivargyújtó csatlakozóaljzat és normál dugalj |
| Csatlakozó A | Csavaros érintkezők |
| Csatlakozó B | Szabványos dugó |
| Kivitel | Biztonsági univerzális csatlakozódugó biztosíték nélkül |
| Termék típus | Univerzális dugó |
| Termékazonosító | 54927 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | ProCar |
| Cikkszám | 851809 |
| Súly | 47 g |
| Vonalkód | 4019524000867 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.