Szivargyújtó dugó, csatlakozó 16A-es biztosítékkal ProCar 67722202
Gyártó: ProCar
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Biztonsági univerzális csatlakozódugókNormál és szivargyújtó dugaljhozCsavaros érintkezővel, csavarozható kihúzásgátlóval. Bajonettzáras, rögzíthető kiegyenlítő hüvellyel. Beépített, cserélhető finombiztosítékkal. Szivargyújtóhoz vagy...
Termékazonosító: 49289
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 2 490 Ft/db)
2 490 Ft
Normál és szivargyújtó dugaljhoz
Csavaros érintkezővel, csavarozható kihúzásgátlóval. Bajonettzáras, rögzíthető kiegyenlítő hüvellyel. Beépített, cserélhető finombiztosítékkal. Szivargyújtóhoz vagy normál dugaljhoz csatlakoztatható.
Műszaki adatok:
Csatlakozási mód: Csavaros érintkezők · Kivitel: Dugó · Terhelhetőség max.: 16 A · Üzemi feszültség: 12 - 24 V/DC
| Kivitel | Dugó |
|---|---|
| Üzemi feszültség | 12 V |
| Üzemi feszültség | 24 V |
| Terhelhetőség max. | 16 A |
| Alkalmas | Szivargyújtó csatlakozóaljzat és normál dugalj |
| Jellemzők | Biztosítékkal |
| Csatlakozó A | Csavaros érintkezők |
| Csatlakozó B | Szabványos dugó |
| Kivitel | Biztonsági univerzális csatlakozódugók |
| Termék típus | Biztonsági univerzális dugó |
| Termékazonosító | 49289 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | ProCar |
| Cikkszám | 808687 |
| Súly | 46 g |
| Vonalkód | 4019524000959 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Minden rendben ment, ajánlom mindenkinek!
herzogb –