ProCar Terhelhetőség max.=16 A 12 V, 24 V
Gyártó: ProCar
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Műszaki adatok: Belső Ø: 12 mm · Csatlakozási mód: 6,3 mm-es laposdugó · Csatlakozó A (autós dugó): Laposdugasz · Méret, hossz: 21 mm · Méret, mélység: 39.2 mm · Méret, szélesség: 21 mm · Szabvány csatlakozók száma: 1 x · Terhelhetőség max.: 1...
Termékazonosító: 848359
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 1 990 Ft/db)
1 990 Ft
| Csatlakozó | 6,3 mm-es laposdugó |
|---|---|
| Üzemi feszültség | 12 V |
| Üzemi feszültség | 24 V |
| Terhelhetőség max. | 16 A |
| Méret | (H x Sz) 21 mm x 21 mm |
| Mélység | 39.2 mm |
| Hossz | 21 mm |
| Szélesség | 21 mm |
| Belső Ø | 12 mm |
| Szabvány csatlakozók száma | 1 x |
| Csatlakozó A | Laposdugasz |
| Termék típus | Szabvány dugalj |
| Termékazonosító | 848359 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | ProCar |
| Cikkszám | 2112758 |
| Súly | 36 g |
| Vonalkód | 4019524001314 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.