ProCar Készülékcsatlakozó kábel Terhelhetőség max.=8 A Alkalmas Szivargyújtó csatlakozó aljzat és normál dugaszoló aljzat Töltő/készülékcsatlakozó kábel 12 V,
Gyártó: ProCar
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
ProCar Készülékcsatlakozó kábel Terhelhetőség max.=8 A Alkalmas Szivargyújtó csatlakozó aljzat és normál dugaszoló aljzat Töltő/készülékcsatlakozó kábel 12 V,
Termékazonosító: 969210
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 6 090 Ft/db)
6 090 Ft
| Kivitel | Töltő/készülékcsatlakozó kábel |
|---|---|
| Üzemi feszültség | 12 V |
| Üzemi feszültség | 24 V |
| Terhelhetőség max. | 8 A |
| Hossz | 2 m |
| Alkalmas | Szivargyújtó- és szabvány |
| Kivitel | Biztonsági univerzális dugó üreges készülék-dugóval |
| Termékazonosító | 969210 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | ProCar |
| Cikkszám | 1308773 |
| Súly | 96 g |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.