Beépíthető USB töltő, két USB aljzattal 12-24V/5V max. 5A ProCar 67321501
Gyártó: ProCar
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
USB és beépíthető iker dugaszoló aljzat2 x 2500 mA150 mm csatlakozó kábellelOlyan mobiltelefonok, okos telefonok, navigációs készülékek, PDA-k, digitális kamerák és más elektronikus készülékek töltéséhez és működtetéséhez, amiket...
Termékazonosító: 302149
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 9 890 Ft/db)
9 890 Ft
2 x 2500 mA
150 mm csatlakozó kábellel
Olyan mobiltelefonok, okos telefonok, navigációs készülékek, PDA-k, digitális kamerák és más elektronikus készülékek töltéséhez és működtetéséhez, amiket USB-n keresztül lehet tölteni.
Műszaki adatok:
Csatlakozási mód: Szigetelt vezeték · Kivitel: Dugalj · Méret, hossz: 38.5 mm · Terhelhetőség max.: 5 A · Üzemi feszültség: 12 V-ról 5 V-ra,24 V-ról 5 V-ra
| Kivitel | Dugalj |
|---|---|
| Csatlakozó | Szigetelt vezeték |
| Üzemi feszültség | 12 V-ról 5 V-ra |
| Üzemi feszültség | 24 V-ról 5 V-ra |
| Terhelhetőség max. | 5 A |
| Hossz | 38.5 mm |
| Alkalmas | USB-A |
| Kivitel | Beépíthető, feszítőhüvely |
| Beépítési Ø | 27,8 mm |
| Termék típus | USB dugó |
| Termékazonosító | 302149 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | ProCar |
| Cikkszám | 1172665 |
| Súly | 43 g |
| Vonalkód | 4019524000997 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.