Mágnesszelep csalakozódugó 12 - 24 V/DC, Precon A-11473-0101
Gyártó: Precon
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Dugó Precon 12 - 24 V/DCKészülékdugóFüggetlen termékként az elektromos készülék dugói jelentik a legbiztonságosabb elektromos csatlakozást az összes szabványos szelep számára az IP65 védelmi osztály szerint. A szintetikus anyagokból...
Termékazonosító: 921585
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 3 690 Ft/db)
3 690 Ft
Készülékdugó
Független termékként az elektromos készülék dugói jelentik a legbiztonságosabb elektromos csatlakozást az összes szabványos szelep számára az IP65 védelmi osztály szerint. A szintetikus anyagokból történő gyártás magas szintű mechanikai védelmet nyújt az elektromos érintkezés ellen.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Equipment:
Érintkezőterhelés: 10 A / 16 A (max. Teljesítmény-keresztmetszet: 1,5 mm²) Kábel Ø: M16 (6 - 8 mm) · Védettség: IP65.
Technical specifications:
Alkalmas: M& M tekercsek 2XXX · Kivitel: LED változat A forma (négyzet) · Max. üzemi feszültség: 24 V/DC · Áramfelvét: 16 A · Üzemi feszültség (min.): 12 V/DC
Note:
A kv érték megadja az egy szelepen keresztül átfolyó vízmennyiséget liter/percben, pontosan 1 bar nyomásnál és 5 - 30°C közötti vízhőmérsékletnél. A QNn érték ugyanez gázok esetében liter/percben:
| Alkalmas | M & M orsók 2XXX |
|---|---|
| Áramfelvét | 16 A |
| Gyártói szám | A-11473-0101 |
| Kivitel | LED változat A forma (négyzet) |
| Üzemi feszültség (min.) | 12 V/DC |
| Üzemi feszültség | 12 - 24 V/DC |
| Max. üzemi feszültség | 24 V/DC |
| Termék típus | Dugó |
| Termékazonosító | 921585 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Precon |
| Cikkszám | 583633 |
| Súly | 27.2 g |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.