Precon Dugó A-11173-0101 PreCon 250 V/AC (max) 1 db
Gyártó: Precon
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Precon Dugó A-11173-0101 250 V/AC (max) 1 dbKészülékdugóFüggetlen termékként az elektromos készülék dugói jelentik a legbiztonságosabb elektromos csatlakozást az összes szabványos szelep számára az IP65 védelmi osztály szerint. A sz...
Termékazonosító: 921098
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 1 390 Ft/db)
1 390 Ft
Készülékdugó
Független termékként az elektromos készülék dugói jelentik a legbiztonságosabb elektromos csatlakozást az összes szabványos szelep számára az IP65 védelmi osztály szerint. A szintetikus anyagokból történő gyártás magas szintű mechanikai védelmet nyújt az elektromos érintkezés ellen.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Jellemzők:
Érintkezőterhelés: 10 A / 16 A (max. Teljesítmény-keresztmetszet: 1,5 mm²) Kábel Ø: M16 (6 - 8 mm) · Védettség: IP65.
Műszaki adatok:
Alkalmas: M& M tekercsek 7000 · Kivitel (általános): A standard változat (négyzet) · Max. üzemi feszültség: 250 V/AC · Áramfelvét: 16 A
Figyelem:
A kv érték megadja az egy szelepen keresztül átfolyó vízmennyiséget liter/percben, pontosan 1 bar nyomásnál és 5 - 30°C közötti vízhőmérsékletnél. A QNn érték ugyanez gázok esetében liter/percben:
| Alkalmas | M & M orsók 7000 |
|---|---|
| Áramfelvét | 16 A |
| Gyártói szám | A-11173-0101 |
| Kivitel | A standard változat (négyzet) |
| Üzemi feszültség | 250 V/AC (max) |
| Max. üzemi feszültség | 250 V/AC |
| Termék típus | Dugó |
| Termékazonosító | 921098 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Precon |
| Cikkszám | 582032 |
| Súly | 27 g |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.