Kapcsoló érintkezős hüvely nyákhoz 2,5 mm
Gyártó: Potentiometer Se
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Peremes hüvely kapcsoló kontaktussal 6.3 mm 2.5 mm Nyomtatott lapba ültetett alj, kapcsoló kontaktussal.Műszaki adatok: Belső Ø: 6.3 mm · Csatlakozó: Forras...
Termékazonosító: 45397
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 685 Ft/db)
685 Ft
6.3 mm
2.5 mm
Nyomtatott lapba ültetett alj, kapcsoló kontaktussal.
Műszaki adatok:
Belső Ø: 6.3 mm · Csatlakozó: Forrasztható · Csatlakozó típus: Kisfeszültségű csatlakozó · Dugócsatlakozó kivitel: Alj, beépíthető, vízszintes · Névleges feszültség: 34 V · Névleges áram: 3 A · PCB szoftverben elérhető: Target 3001! · Tartalom: 1 db · További műszaki adatok: Belső Ø 1,95 és 2,1 mm-es dugóhoz. Terhelhetőség max. 34 V/3 A, felerősítő furat táv 15 mm, menet M2. · Tű átmérő: 2.5 mm
Figyelem:
DIN 45323 szerint
| Névleges áram | 3 A |
|---|---|
| Névleges áramerősség, kerekítve | 3 A |
| Gyártói szám | DC25-09 |
| Gyártói szám | DC25-09 |
| Tartalom | 1 db |
| Belső Ø | 6.3 mm |
| Csatlakozó | Forrasztható |
| Névleges feszültség | 34 V |
| Tű átmérő | 2.5 mm |
| Kivitel | Alj, beépíthető, vízszintes |
| Külső Ø | 4.2 mm |
| Kivitel | Forrasztható |
| Névleges feszültség | 34 V |
| Névleges áram | 3 A |
| Kapcsolóáram | 3 A |
| Csatlakozó | - |
| RoHS konform | Igen |
| Termék típus | Kisfeszültségű csatlakozó |
| Termékazonosító | 45397 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Potentiometer Se |
| Cikkszám | 733988 |
| Súly | 1.89 g |
| Vonalkód | 2050000238451 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.