Forgó potméter, mono 0,2 W 10 kΩ Potentiometer Service GmbH 9305 ALPHA POT M7 10K LIN
Gyártó: Potentiometer Se
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Forgó potenciométerek, Alpha Pot 16Potenciométer 6,35 mm-es tengellyel és forrasztható csatlakozással.Műszaki adatok: Csatlakozó: Forrfülek · Ellenállásérték: 10 kΩ · Forgatási szög (mechanikus): 300 ° · Gyártói szám: 9305...
Termékazonosító: 23348
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 765 Ft/db)
765 Ft
Potenciométer 6,35 mm-es tengellyel és forrasztható csatlakozással.
Műszaki adatok:
Csatlakozó: Forrfülek · Ellenállásérték: 10 kΩ · Forgatási szög (mechanikus): 300 ° · Gyártói szám: 9305 · Kivitel: Mono · Menet: M7 · Potencióméter típus: Forgató potenciométer · RoHS konform: Igen · Tartalom: 1 db · Tengely: 15 mm · Tengely kivitel: Fém,Sima · Tengely átmérő: 6.35 mm · Terhelhetőség (elektromos): 0.2 W · További műszaki adatok: Menet: M7 x 0,75
Szállítás tartalma:
Potenciométer · Anya · Alátét.
| Ellenállás | 10 kΩ |
|---|---|
| Ellenállás lefolyás | Lineáris |
| Kimenet | Mono |
| Terhelhetőség | 0.125 W |
| Csatlakozó | Forrfülek |
| Forgatási szög (mechanikus) | 300 ° |
| Kivitel | Mono |
| Tengely | 15 mm |
| Tengely kivitel | Fém |
| Tengely kivitel | Sima |
| Tengely átmérő | 6.35 mm |
| Menet | M7 |
| Tartalom | 1 db |
| Gyártói szám | 9305 |
| RoHS konform | Igen |
| Terhelhetőség | 0,2 W |
| Ellenálláslefolyás | Lin |
| Termék típus | Forgató potenciométer |
| Termékazonosító | 23348 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Potentiometer Se |
| Cikkszám | 450034 |
| Súly | 6 g |
| Vonalkód | 2050000581885 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.