Jegyzettömbök
Post-it Öntapadó jegyzetlap 7100043257 149 mm x 98 mm Neonzöld, Neon narancs, Ultralila, Ultrasárga 180 lap
Gyártó: Post-it
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Post-it Öntapadó jegyzetlap 7100043257 149 mm x 98 mm Neonzöld, Neon narancs, Ultralila, Ultrasárga 180 lap
Termékazonosító: 790250
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 4 490 Ft/db)
4 490 Ft
| Szélesség | 149 mm |
|---|---|
| Magasság | 98 mm |
| Szín | Neonzöld |
| Szín | Neon narancs |
| Szín | Ultralila |
| Szín | Ultrasárga |
| Tartalom kivitele (csomag) | 4 tömb/csomag |
| Többször használható | Igen |
| Maradék nélkül eltávolítható | Igen |
| PEFC | Igen |
| Papír típus kivitel | Elementáris klórmentesen fehérítve |
| Grammatúra | 74 g/m² |
| Termék típus megjelölés | Super Sticky Meeting Notes |
| Nyersanyag | Primärfaserpapier |
| Termék típus | Öntapadó jegyzetlap |
| Termékazonosító | 790250 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Post-it |
| Cikkszám | 331246 |
| Súly | 226 g |
| Vonalkód | 51131849686 |
Rendben tartani az ötleteket, jegyzeteket és feladatokat sokkal könnyebb, ha megfelelő eszközök állnak rendelkezésre. Jegyzettömbök széles választéka közül válogathat, legyen szó Post-it lapokról, 3M márkás indexekről vagy tartalmas tesa termékekről. A különböző méretű és színű jegyzettömbök segítenek a szervezésben, így minden fontos információ mindig kéznél van.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.