Portasol ProPiezo forrasztópáka, gázpáka készlet
Gyártó: Portasol
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Gáz forrasztópáka készlet, Portasol ProPiezoIdeális a hálózattól függetlenül végzendő forrasztási feladatokhozTeljesítmény: 10-75 WPiezo gyújtásAz ideális megoldás a hálózattól függetlenül végzendő forrasztási feladatokhoz. A...
Termékazonosító: 49685
Mennyiségi egység: 1 készlet (Egységár: 21 990 Ft/készlet)
21 990 Ft
Ideális a hálózattól függetlenül végzendő forrasztási feladatokhoz
Teljesítmény: 10-75 W
Piezo gyújtás
Az ideális megoldás a hálózattól függetlenül végzendő forrasztási feladatokhoz. A zsebbe rakható miniatűr páka piezó gyújtással és 10-75 W között állítható teljesítménnyel max. 580 °C hegy hőmérsékletet tud előállítani, láng düznivel akár 1300 °C-ot is. Egy feltöltés szokványos bután gázzal 1,5 óra tartós üzemre elég. A bőséges tartozék készlettel forrasztás, zsugorítás és hegesztés céljára is ideális.
Műszaki adatok:
Forrasztópáka jellemzők: Piezo gyújtóval · Hőmérséklet (max.): 1300 °C · Súly: 75 g · Teljesítmény (max.): 75 W · Termék típus: Gázforrasztó készlet · További műszaki adatok: Forrasztóhegy hőmérséklet kb. 200
Szállítás tartalma:
Gáz forrasztópáka töltés nélkül ·2,4 mm-es pákahegy · Láng szórófej (düzni) · Forrógáz düzni · Vágókés · Tisztító szivacs · Biztonsági tisztító szivacs · Biztonsági pákatartó · Tároló doboz.
| Hőmérséklet (max.) | 1300 °C |
|---|---|
| Súly | 75 g |
| Jellemzők | Piezo gyújtóval |
| Üzemidő (max.) | 90 perc |
| Teljesítmény (max.) | 75 W |
| Teljesítmény | 10 - 75 W |
| Üzemidő | 90 perc |
| Termék típus | Gázforrasztó készlet |
| Termékazonosító | 49685 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Portasol |
| Cikkszám | 811859 |
| Súly | 281.4 g |
| Vonalkód | 5099681120102 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.