Gázforrasztó páka, gázpáka, Portasol ProPiezo
Gyártó: Portasol
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Gáz forrasztópáka, Portasol ProPiezoIdeális a hálózattól függetlenül végzendő forrasztási feladatokhozForrasztóhegy hőmérséklet kb. 200 - 580 °CNormál öngyújtógázzal tölthetőPiezó gyújtásTeljesítmény: 10-75 WAz ideális...
Termékazonosító: 49684
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 16 990 Ft/db)
16 990 Ft
Ideális a hálózattól függetlenül végzendő forrasztási feladatokhoz
Forrasztóhegy hőmérséklet kb. 200 - 580 °C
Normál öngyújtógázzal tölthető
Piezó gyújtás
Teljesítmény: 10-75 W
Az ideális megoldás a hálózattól függetlenül végzendő forrasztási feladatokhoz. A zsebbe rakható miniatűr páka piezó gyújtássa.
Jellemzők:
Forrasztóhegy hőmérséklet kb. 200 - 580 °C · Normál öngyújtógázzal töthető (butángáz).
Műszaki adatok:
Forrasztópáka jellemzők: Piezo gyújtóval · Hőmérséklet (max.): 1300 °C · Méret, hossz: 178 mm · Súly: 75 g · Teljesítmény (max.): 75 W · Termék típus: Gázforrasztó páka · További műszaki adatok: Forrasztóhegy hőmérséklet kb. 200
Szállítás tartalma:
Gáz forrasztópáka, töltés nélkül · Pákahegy 2,4 mm.
| Hőmérséklet (max.) | 1300 °C |
|---|---|
| Súly | 75 g |
| Hossz | 178 mm |
| Jellemzők | Piezo gyújtóval |
| Üzemidő (max.) | 90 perc |
| Teljesítmény (max.) | 75 W |
| Teljesítmény | 10 - 75 W |
| Üzemidő | 90 perc |
| Termék típus | Gázforrasztó páka |
| Termékazonosító | 49684 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Portasol |
| Cikkszám | 811858 |
| Súly | 128 g |
| Vonalkód | 5099681120027 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.