Szűrő | Szűrőszivattyú
Pontec 51180 Patak szivattyú
Gyártó: Pontec
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Pontec 51180 Patak szivattyú
Termékazonosító: 919698
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 97 990 Ft/db)
97 990 Ft
| Szállítási mennyiség | 14000 l/óra |
|---|---|
| Szállítási magasság | 3.2 m |
| Üzemi feszültség | 230 V |
| Teljesítményfelvét | 140 W |
| Csőcsatlakozó | 25 mm (1") Ø |
| Csőcsatlakozó | 32 mm (1 1/4") Ø |
| Csőcsatlakozó | 38 mm (1 1/2") Ø |
| Kábelhossz | 10.00 m |
| Üzemi feszültség | 230 V/50 Hz |
| Termék típus | Patak szivattyú |
| Termékazonosító | 919698 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Pontec |
| Cikkszám | 409148 |
| Súly | 5.25 kg |
Kerti tavak és medencék kristálytiszta vizéhez kínálunk kiváló minőségű szűrőszivattyúkat. A Pontec, FIAP és Oase márkák széles választéka garantálja a megfelelő megoldást minden igénynek. Válasszon kerti tó szivattyút és szűrőt, mint például a Pontec 50853 vagy a Pondomax Eco 2500, és élvezze az üdvös tisztaságot! Szükség esetén UVC tartalék izzókat is találhat nálunk.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.