Tó levegőztetők, szellőztetők
Pontec 57515 PondoAir 450 Kerti tó levegőztető 450 l/óra
Gyártó: Pontec
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Pontec 57515 PondoAir 450 Kerti tó levegőztető 450 l/óra
Termékazonosító: 953144
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 14 990 Ft/db)
14 990 Ft
| Teljesítményfelvét | 6 W |
|---|---|
| Levegő mennyiség (max.) | 450 l/óra |
| Légcső hossz | 5 m |
| Védelmi típus | IPX4 |
| Kábelhossz | 1,5 m |
| Hossz | 242 mm |
| Magasság | 142 mm |
| Üzemi feszültség | 230 V |
| Termék típus | Kerti tó levegőztető |
| Termékazonosító | 953144 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Pontec |
| Cikkszám | 1180170 |
| Súly | 1.5 kg |
Tökéletesen friss és élénk tó vizet szeretne? A megfelelő levegőztetés kulcsfontosságú! Kínálatunkban megtalálja a legkiválóbb Oase, Pontec, FIAP és T.I.P. márkák által gyártott tó levegőztetőit és szellőztetőket. Válassza ki a számára legmegfelelőbb modellt, legyen az napelemes rendszer vagy hagyományos elektromos kivitel, 1000 l/h-os teljesítményű vagy akár 900 l/óra kapacitású!
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.