Tó levegőztetők, szellőztetők
Pontec 57514 PondoAir 200 Kerti tó levegőztető 200 l/óra
Gyártó: Pontec
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Pontec 57514 PondoAir 200 Kerti tó levegőztető 200 l/óra
Termékazonosító: 885374
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 9 490 Ft/db)
9 490 Ft
| Teljesítményfelvét | 4 W |
|---|---|
| Levegő mennyiség (max.) | 200 l/óra |
| Légcső hossz | 5 m |
| Védelmi típus | IPX4 |
| Kábelhossz | 1,5 m |
| Hossz | 182 mm |
| Magasság | 142 mm |
| Üzemi feszültség | 230 V |
| Termék típus | Kerti tó levegőztető |
| Termékazonosító | 885374 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Pontec |
| Cikkszám | 1180169 |
| Súly | 1.074 kg |
| Vonalkód | 4010052575148 |
Tökéletesen friss és élénk tó vizet szeretne? A megfelelő levegőztetés kulcsfontosságú! Kínálatunkban megtalálja a legkiválóbb Oase, Pontec, FIAP és T.I.P. márkák által gyártott tó levegőztetőit és szellőztetőket. Válassza ki a számára legmegfelelőbb modellt, legyen az napelemes rendszer vagy hagyományos elektromos kivitel, 1000 l/h-os teljesítményű vagy akár 900 l/óra kapacitású!
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.