Plustek OpticBook 4800 Könyv szkenner A4 1200 x 1200 dpi USB Könyvek, Dokumentumok, Fényképek, Névjegykártyák
Gyártó: Plustek
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Plustek OpticBook 4800 Könyv szkenner A4 1200 x 1200 dpi USB Könyvek, Dokumentumok, Fényképek, Névjegykártyák
Termékazonosító: 920584
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 251 990 Ft/db)
251 990 Ft
| Szkennelés funkció | Könyvek |
|---|---|
| Szkennelés funkció | Dokumentumok |
| Szkennelés funkció | Fényképek |
| Szkennelés funkció | Névjegykártyák |
| Optikai felbontás | 1200 x 1200 dpi |
| Szkennelési szélesség (max.) | 216 mm |
| Szkennelési hossz (max.) | 297 mm |
| Papír formátum (max.) | A4 |
| Átvilágító egység | Nem |
| Érzékelő típus | CIS |
| Jellemzők | Könyvekhez optimalizálva |
| Csatlakozók | USB |
| Szélesség | 491 mm |
| Magasság | 102 mm |
| Mélység | 291 mm |
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 491 x 102 x 291 mm |
| Súly | 3.4 kg |
| Duplex egység | Nem |
| Behúzó egység | Nem |
| Síkágyas egység | Igen |
| Termék típus | Könyv szkenner |
| Termékazonosító | 920584 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Plustek |
| Cikkszám | 884118 |
| Súly | 5.1 kg |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.












Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.