Plustek Optic Slim 1180 Síkágyas szkenner A3 1200 x 1200 dpi USB Dokumentumok, Fényképek
Gyártó: Plustek
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Síkágyas szkenner A3 1200 x 1200 dpi USB, Plustek Optic Slim 1180Plustek OpticSlim 1180 síkágyas lapolvasó A3Ideális illusztrációk, grafikák és fényképek készítéséhez!Eredeti szkennelése A3-as formátumig5 gomb az előre definiá...
Termékazonosító: 926529
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 177 990 Ft/db)
177 990 Ft
Plustek OpticSlim 1180 síkágyas lapolvasó A3
Ideális illusztrációk, grafikák és fényképek készítéséhez!
Eredeti szkennelése A3-as formátumig
5 gomb az előre definiált funkciókhoz
Energiatakarékos és gyorsan működőképes a LED világításnak köszönhetően
Tartalmazza. Szöveg felismerés és exportálás kereshető PDF exportálás során
Az OpticSlim 1180 nagyon kompakt és praktikus A3 síkágyas szkenner. Különösen a különféle dokumentumok, képek kiváló minőségű digitalizálásához, és ideális az alkalmazási területeken, ahol kevés hely van az asztalon.
Az illusztrációk, grafikák, fényképek vagy akár művészi betűtípusok szkennelése akár 1200 dpi felbontással is gyerekjáték. A négy, egygombos funkciógomb, a Szkennelés, az E-mail, az OCR és a PDF lehetővé teszi a kényelmes és gyors szkennelési folyamatokat egy gombnyomással. A LED világítás és a FÁK technológia tartósságot és energiahatékonyságot kínál.
A szoftvercsomag a dokumentum- és képfeldolgozáshoz, a PDF-fájlok és az OCR készítéséhez tartozik.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Jellemzők:
Közvetlen szkennelés kereshető PDF dokumentumokba: Névjegykártyákon történő szkennelés A3-ig (max. 297 x 432 mm) Egyoldalas - csak egy szkennelés szükséges, a felhasználó által definiálható gombokkal.
Műszaki adatok:
Csatlakozók (számítástechnika/multimédia): USB · Méret, magasság: 68 mm · Méret, mélység: 589 mm · Méret, szélesség: 407 mm · Optikai felbontás, függőleges: 1200 dpi · Optikai felbontás, vízszintes: 1200 dpi · Papír formátum (max.): A3 · Szkennelés funkció: Dokumentumok,Fényképek · Szkennelési hossz (max.): 431 mm · Szkennelési szélesség (max.): 297 mm · Súly: 4.3 kg · Átvilágító egység: Nem · Érzékelő típus: CIS
Szállítás tartalma:
Szkenner · Felhasználói szoftver és meghajtó · Használati útmutató · hálózati adapterrel.
Rendszerfeltételek:
USB 2.0 csatlakozó számítógéphez/notebookhoz,Windows® XP / Vista / 7/8/10
| Szkennelés funkció | Dokumentumok |
|---|---|
| Szkennelés funkció | Fényképek |
| Optikai felbontás | 1200 x 1200 dpi |
| Szkennelési szélesség (max.) | 297 mm |
| Szkennelési hossz (max.) | 431 mm |
| Papír formátum (max.) | A3 |
| Átvilágító egység | Nem |
| Érzékelő típus | CIS |
| Csatlakozók | USB |
| Szélesség | 407 mm |
| Magasság | 68 mm |
| Mélység | 589 mm |
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 407 x 68 x 589 mm |
| Súly | 4.3 kg |
| Termék típus | Síkágyas szkenner |
| Termékazonosító | 926529 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Plustek |
| Cikkszám | 1299054 |
| Súly | 6.51 kg |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.