PLUM 5508 Sebtapasz utántöltő készlet
Gyártó: PLUM
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
PLUM 5508 Sebtapasz utántöltő készlet
Termékazonosító: 868808
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 4 090 Ft/db)
4 090 Ft
| Méret | (H x Sz) 120 mm x 20 mm |
|---|---|
| Hossz | 120 mm |
| Szélesség | 20 mm |
| Termékazonosító | 868808 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | PLUM |
| Cikkszám | 478569 |
| Súly | 37 g |
| Vonalkód | 5701684550823 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.










Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.