PLUM BR356005 QuickFix vakolat adagoló rendszer Ujjkötségek kimutathatók
Gyártó: PLUM
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
PLUM BR356005 QuickFix vakolat adagoló rendszer Ujjkötségek kimutathatók
Termékazonosító: 878250
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 15 990 Ft/db)
15 990 Ft
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 233 x 134 x 33 mm |
|---|---|
| Szín | Zöld |
| Mélység | 33 mm |
| Magasság | 134 mm |
| Szélesség | 233 mm |
| Jellemzők | Fali tartóval |
| Termék típus | Sebtapasz adagoló |
| Termékazonosító | 878250 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | PLUM |
| Cikkszám | 478568 |
| Súly | 347 g |
| Vonalkód | 5701684552926 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.