Sebtapaszok, adagolók
PLUM BR353005 A QuickFix vakolat adagoló rendszer ujjkötszeket textilből
Gyártó: PLUM
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
PLUM BR353005 A QuickFix vakolat adagoló rendszer ujjkötszeket textilből
Termékazonosító: 878249
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 14 990 Ft/db)
14 990 Ft
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 233 x 134 x 33 mm |
|---|---|
| Szín | Zöld |
| Mélység | 33 mm |
| Magasság | 134 mm |
| Szélesség | 233 mm |
| Termék típus | Sebtapasz adagoló |
| Termékazonosító | 878249 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | PLUM |
| Cikkszám | 478567 |
| Súly | 340 g |
| Vonalkód | 5701684552827 |
A sebtapaszok és adagolók kategóriánkban megtalálhatja a legfontosabb munkavédelmi eszközöket a forrasztástechnika területén. Söhngen, PLUM, 3M és CEDERROTH márkák széles választékából válogathat sebkötöző utántöltőkkel, sebtapasz adagolókkal, valamint klasszikus sebtapaszokkal. A HANSAPLAST CLASSIC STANDARD és az ALUDERM®-ALUPLAST RAGTAPASZ ADAGOLÓ termékek csak néhány példa a kínálatunkból.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.