Elsősegélynyújtás
PLUM 5512 Sebtapasz utántöltő készlet
Gyártó: PLUM
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
PLUM 5512 Sebtapasz utántöltő készlet
Termékazonosító: 868806
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 3 890 Ft/db)
3 890 Ft
| Méret | (H x Sz) 72 mm x 25 mm |
|---|---|
| Hossz | 72 mm |
| Szélesség | 25 mm |
| Termék típus | Sebtapasz utántöltő készlet |
| Termékazonosító | 868806 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | PLUM |
| Cikkszám | 478565 |
| Súly | 40 g |
| Vonalkód | 5701684551226 |
A munkavédelem nemzetközi szabványoknak megfelelően biztosítja a biztonságos és egészséges munkahelyet. Elsősegélynyújtás kategóriánkban megtalálhatja a Söhngen, PLUM, B-SAFETY, EKASTU Sekur és Petex márkák által gyártott elsősegély szekrényeket, táskák, tartalmakat és utántöltő csomagokat. A DIN 13 169 ipari norma szerint összeállított készletek biztosítják a gyors és hatékony beavatkozást baleset esetén.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.