PLUM BR354005 QuickFix vakolat adagoló érzékelő kábelek
Gyártó: PLUM
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
PLUM BR354005 QuickFix sebtapasz adagaoló QuickFix sebtapasz adagaolóEgyszerűen kezelhetőA QuickFix vakolat adagoló rendszer teljesen felszerelt, két utántöltő csomaggal, 45 érzékelő kábellel, mindegyik vakolattal, rögzítő any...
Termékazonosító: 878247
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 15 990 Ft/db)
15 990 Ft
QuickFix sebtapasz adagaoló
Egyszerűen kezelhető
A QuickFix vakolat adagoló rendszer teljesen felszerelt, két utántöltő csomaggal, 45 érzékelő kábellel, mindegyik vakolattal, rögzítő anyaggal és a lopásvédelem kulcsával. Kisebb sérülések esetén a gipszcsíkokat gyorsan és egyszerűen eltávolíthatja az adagolóból, és már az egyik oldalon nyitva vannak, így a vakolat csak a sebre kerül! Az adagolót más típusú vakolatokkal is feltölthető a QuikFix termékcsaládból.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Jellemzők:
Magas higiéniai követelmény a teljesen és egyenként csomagolt sebtapaszoknak köszönhetően. · A sebtapasz optimális védelme a külső szennyeződésektől.
Műszaki adatok:
Elsősegély doboz jellemzők: Fali tartóval · Gyártói szín: Zöld · Méret, magasság: 133.5 mm · Méret, mélység: 33 mm · Méret, szélesség: 232.5 mm
Szállítás tartalma:
QuikFix vakolat adagoló rendszer 90 kimutatható vakolattal.,Rögzítőanyaggal.,Lopásgátló kulcs.
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 232.5 x 133.5 x 33 mm |
|---|---|
| Szín | Zöld |
| Mélység | 33 mm |
| Magasság | 133.5 mm |
| Szélesség | 232.5 mm |
| Jellemzők | Fali tartóval |
| Termék típus | Sebtapasz adagoló |
| Termékazonosító | 878247 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | PLUM |
| Cikkszám | 478561 |
| Súly | 355 g |
| Vonalkód | 5701684550328 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.