PLUM BR351005 A QuickFix vakolat adagoló vízálló / textil
Gyártó: PLUM
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
PLUM BR351005 A QuickFix vakolat adagoló vízálló / textil
Termékazonosító: 878245
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 13 990 Ft/db)
13 990 Ft
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 232.5 x 133.5 x 33 mm |
|---|---|
| Szín | Zöld |
| Mélység | 33 mm |
| Magasság | 133.5 mm |
| Szélesség | 232.5 mm |
| Jellemzők | Fali tartóval |
| Termék típus | Sebtapasz adagoló |
| Termékazonosító | 878245 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | PLUM |
| Cikkszám | 478559 |
| Súly | 333 g |
| Vonalkód | 5701684550724 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.