Modellvasút készletek
Piko H0 57094 H0 myTrain® starter a DB ICE-jét állítja be
Gyártó: Piko H0
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Piko H0 57094 H0 myTrain® starter a DB ICE-jét állítja be
Termékazonosító: 957440
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 39 990 Ft/db)
39 990 Ft
| Megépítési méret | H0 |
|---|---|
| Méret (teljes) | 1200 x 980 mm |
| Sín rendszer | H0 Piko A sín |
| Kivitel | Motorvonat |
| Korosztály | 8 éves kortól |
| Táp-rendszer | Analóg DC |
| Csatlakozók | nem |
| Megtehető minimális sugár | 422 mm |
| LüP/LüK | 593 mm |
| Termékazonosító | 957440 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Piko H0 |
| Cikkszám | 1210140 |
| Súly | 1.591 kg |
A modellvasút készletek kategóriánkban megtalálhatók a legkiválóbb márkák, mint a Piko H0, Märklin World és a Mehano termékei. Első lépésként egy egyszerű induló vasútmodell készlettel, mint például az H0 induló vasútmodell készlet ICE 3 a DB AG-től, vagy a Piko H0 57094 H0 myTrain® starter, ami a DB ICE-jét állítja be, könnyedén belevehetők a modellvasút világába.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.